TÜRKİYE HARİTASI

İstediğiniz ebatlarda ve istediğiniz detaylarda üretilmiş Siyasi Türkiye Haritası ve Fiziki Türkiye Haritası örneklerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Detaylı Türkiye Haritası üzerinde, Bütün İller, İl Sınırları, İlçeler, Bucaklar, Demiryolları, 10.000 adet Köy, Tarihi ve Turistik Bilgileri bulabilirsiniz.

Türkiye Karayolları Haritası üzerinde bütün yol ağı köyyollarına kadar mevcuttur. Türkiye Mülki İdare Bölümleri Haritası üzerinde İl Sınırları ve İlçe Sınırlarına kadar bulabilirsiniz.

Türkiye Haritasını dilerseniz yapışkanlı kağıtta satın alıp Türkiye Haritası Duvar Kağıdı yada poster kağıdına basılı üzeri pvc kaplı Türkiye Haritası Poster olarak satın alabilirsiniz.

Foreks zemine kaplanan Türkiye Haritası Tablosu ofislerin ve toplantı odalarının duvarları için oldukça şık ve dekoratif bir görünüm sunmaktadır.

Harita Basımı konusunda 1999 yılından beri hizmet vermekte olan firmamızın baskı çeşitleri ve Büyük Boy Türkiye Haritası örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

TÜRKİYE HARİTASI SATIN AL

Detaylı Türkiye Haritası Baskı Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Türkiye Haritası: Hp marka kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Türkiye Haritasının üzerine Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz. Dilerseniz Yapışkanlı Sticker kağıda bastırıp, Türkiye Haritasını Her Hangi bir Materyal Üzerine yada Direk Duvara Yapıştırabilirsiniz. (Ücretsiz Kargo) Malzeme Örnek Fotoğrafı İçin Tıklayınız

2 - Mantar Yada Foreks Zeminli Türkiye Haritası: Hp marka kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc kaplanır (Mat yada parlak) Haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) yada Foreks (Dakota) malzeme ile kaplanır. Türkiye Haritası Duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita üzerine İğne batırabilir yada Boardmarker Kalemle Harita Üzerine Yazı Yazıp Silebilirsiniz. Malzeme Örnek Fotoğrafı İçin Tıklayınız

3 - Mıknatıslı Türkiye Haritası: Hp marka kağıda, solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc kaplanır (Mat yada parlak) Haritanın zemini metal sac ile kaplanır. Türkiye Haritası Duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıs yada Magnet ile Noktalama Yapabilir yada Boardmarker Kalemle Harita Üzerine Yazı Yazıp Silebilirsiniz. Malzeme Örnek Fotoğrafı İçin Tıklayınız

Detaylı Türkiye Haritası  - Türkiye İller Haritası Büyük Boy   Ebat: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Detaylı Siyasi Türkiye Haritası

Detaylı Siyasi Türkiye Haritası Duvarda Görünümü

Türkiye Haritasının Duvarda Görüntüsü

Büyük Boy Fiziki Türkiye Haritası    Ebat: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Büyük Boy Fiziki Türkiye Haritası Örneği

Detaylı Fiziki Türkiye Haritası Yakından Görünümü

Detaylı Fiziki Türkiye Haritası Yakından Görünümü

Siyasi Türkiye Haritası - Türkiye Mülki İdare Bölümleri Haritası         Ebat: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm

Türkiye Mülki İdare Bölümleri Haritası

Türkiye İlçeler Haritası - Türkiye İlçe Sınırları Haritası

Ebat: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Türkiye İlçeler Haritası

Türkiye Bölgeler Haritası

Ebat: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Türkiye'nin Coğrafi Bölge Sınırlarını Gösteren Harita