ADRES VERİTABANI

Tüm Türkiye'nin en güncel, İl, İlçe, Mahalle, Sokak, Koordinat ve Posta Kodu açılımlı Adres Veritabanı satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız tarafından sürekli güncellenen Ekvator Adres Datası kullanan pek çok firma iş, dağıtım ve güncel database yükünü azaltmada %15 civarında tasarruf sağlamaktadır.

Müşterileriniz Adres verilerini sisteme girerken, dağıtım ve postalama işlemleri ve sıcak satış koordinasyonlarında olmaz olmaz olan Ulusal Adres Veri Tabanı firmamız tarafından tüm Türkiye'nin il ve ilçelerini

Sokak Sokak içerir datalar sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Kendi yazılım ve databaselerinize kolaylıkla adapte edebileceğiniz Tüm Türkiye Mahalle Verisi vb bilgilerimizle, sizlerde iş yükünden

ve pek çok giderden tasarruf sağlayabilirsiniz. Geocode edilmiş bu dataları yazılımlarınızda ve sorgulama ekranlarına kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

Türkiye Coğrafi Veri Tabanı ve Harita Datası Satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sitemizde bulunan tüm Haritaların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir. Hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz.