HARİTA BASKISI

Kurulduğu 1999 Yılından itibaren Harita Basımı yapan, Harita Basımı Yapan Firmalar arasında en eskilerden olan Ekvator Haritanın Harita Baskısı ve Harita Zemin Kaplama çeşitleri ile ilgili bilgileri

aşağıda bulabilirsiniz. İstediğiniz özelliklerde, istediğiniz renk, yazı karakteri ve ebatlarda hazırlanan haritalarımızı sizin seçeceğiniz kaplama çeşidi ile birlikte duvarınız için en

kullanışlı, en şık haritaları üretiyoruz.

Ekvator Haritada istediğiniz tüm haritalar mevcuttur, Dünya Haritası, Türkiye Haritası, Avrupa, İstanbul, Ankara vb Türkiye'nin 81 İli, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler vb Tüm Bölgesel Haritalar

Büyük Boy, Detaylı, Siyasi ve Fiziki olarak mevcuttur.

Bugüne kadar 1.000 den fazla firmanın duvarlarını harita ile kaplayan firmamızdan Toplantı Odaları, Makam Odaları, Satış, Pazarlama ofisleri için Dekoratif veya Operasyonel Haritalar satın alabilirsiniz.

HARİTA BASKISI SATIN AL

Haritası Basımı

Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Harita Baskısı: Hp marka kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritanın üzerine Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz. (Ücretsiz Kargo)

2 - Duvar Kağıdı Harita BaskısıHp marka yapışkanlı kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritayı İstediğiniz Malzemeye yada Duvara Yapıştırabilir, Üzerine Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz. (Ücretsiz Kargo)

Pvc Kaplı Harita Baskısı ve Yapışkanlı Duvar Kağıdı Haritası Baskısı Örnek Fotoğrafı

Pvc Kaplı Harita Baskısı ve Yapışkanlı Duvar Kağıdı Haritası Baskısı Örnek Fotoğrafı

 

3 - Foreks - Dakota - Kanvas yada Mantar Zeminli Harita Baskısı: Hp marka kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc kaplanır (Mat yada parlak) Haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) yada Foreks (Dakota) malzeme ile kaplanır. Harita Duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita üzerine İğne batırabilir yada Boardmarker Kalemle Harita Üzerine Yazı Yazıp Silebilirsiniz.

Mantar Zeminli Harita Baskısı Örnek Fotoğrafı

Mantar Zeminli Harita Baskısı Örnek Fotoğrafı

 

4 - Mıknatıslı Harita Baskısı: Hp marka kağıda, solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc kaplanır (Mat yada parlak) Haritanın zemini metal sac ile kaplanır. Harita Duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıs yada Magnet ile Noktalama Yapabilir yada Boardmarker Kalemle Harita Üzerine Yazı Yazıp Silebilirsiniz.

Mıknatıslı Harita Baskısı Örnek Fotoğrafı

Mıknatıslı Harita Baskısı Örnek Fotoğrafı

 

Dünya Haritası Baskısı     Ebat: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Dünya Haritası Baskısı

Detaylı Dünya Haritası Baskısı

 Detaylı Dünya Haritası Baskısı

Türkiye Haritası Baskısı      Ebat: 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm

Türkiye Haritası Baskısı

Fiziki Türkiye Haritası Baskısı

Fiziki Türkiye Haritası Baskısı 

İstanbul Haritası Baskısı    Ebat: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

İstanbul Haritası Baskısı