DÜNYA HARİTASI

Firmamızın istediğiniz ebat ve özelliklerde üretmiş olduğu Dünya Haritasını istediğiniz baskı ve kaplama çeşidiyle birlikte satın alabilirsiniz.

Dünya Haritasını dilerseniz yapışkanlı kağıtta satın alıp Dünya Haritası Duvar Kağıdı yada poster kağıdına basılı üzeri pvc kaplı Dünya Haritası Poster olarak satın alabilirsiniz.

Foreks zemine kaplanan Dünya Haritası Tablosu ofislerin ve toplantı odalarının duvarları için oldukça şık ve dekoratif bir görünüm sunmaktadır.

Haritamız Türkiye'de bulabileceğiniz en Detaylı Dünya Haritası olmaktadır. Haritanın üzerinde bütün ülkeler, başkentler, tüm şehirler, karayolları, limanlar ve demiryolları mevcuttur.

Harita Basımı konusunda 1999 yılından beri hizmet vermekte olan firmamızın baskı çeşitleri ve Büyük Boy Dünya Haritası örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

DÜNYA HARİTASI SATIN AL

Detaylı Dünya Haritası Baskı Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Dünya Haritası: Hp marka kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Dünya Haritasının üzerine Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz. Dilerseniz Yapışkanlı Sticker kağıda bastırıp, Dünya Haritasını Her Hangi bir Materyal Üzerine yada Direk Duvara Yapıştırabilirsiniz. (Ücretsiz Kargo) Malzeme Örnek Fotoğrafı İçin Tıklayınız

2 - Mantar Yada Foreks Zeminli Dünya Haritası: Hp marka kağıda, Hp solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc kaplanır (Mat yada parlak) Haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) yada Foreks (Dakota) malzeme ile kaplanır. Dünya Haritası Duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita üzerine İğne batırabilir yada Boardmarker Kalemle Harita Üzerine Yazı Yazıp Silebilirsiniz. Malzeme Örnek Fotoğrafı İçin Tıklayınız

3 - Mıknatıslı Dünya Haritası: Hp marka kağıda, solmaz mürekkeple baskı alınıp üzeri ince pvc kaplanır (Mat yada parlak) Haritanın zemini metal sac ile kaplanır. Dünya Haritası Duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıs yada Magnet ile Noktalama Yapabilir yada Boardmarker Kalemle Harita Üzerine Yazı Yazıp Silebilirsiniz. Malzeme Örnek Fotoğrafı İçin Tıklayınız

Detaylı Dünya Haritası Ebat: 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Detaylı Dünya Haritası Örnek Resmi

Detaylı Siyasi Dünya Haritası Duvarda Görünümü

Detaylı Dünya Haritası

Detaylı Fiziki Dünya Haritası    Ebat: 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Detaylı Fiziki Dünya Haritası

Fiziki Dünya Haritası Yakından Görünümü

Fiziki Dünya Haritası Yakından Görüntüsü

Dekoratif Dünya Haritası Ebat: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Dünya Haritası Satın Al

Dünya Haritası Poster

Ebat: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Poster Dünya Haritası Baskısı

Dünya Haritası Duvar Kağıdı

Ebat: 100 x 150 cm - 125 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Duvara Yapıştırmak için Dünya Haritası