TÜRKİYE İL HARİTASI

Ekvator Haritanın üretmiş olduğu Türkiye İl Haritası Siyasi veya Fiziki olarak kullanılmaktadır. Haritanın içeriği ve ebatları sizlerin istediği özelliklerde kullanım alanınıza göre size özel hazırlanmaktadır.

Genel olarak üzerinde bütün illeri köylerine kadar görebileceğiniz Türkiye İller Haritası Büyük Boy olarak oldukça çok kullanılmaktadır. Türkiye İller Haritası Yüksek Çözünürlük özelliği sayesinde

istediğiniz ebatlarda basılabilmektedir. Üzerinde Karayolları bilgileri eklenerek Türkiye Karayolları Haritası olarakda kullanılan bu haritamızda Bütün İlleri, İlçe Sınırlarını, Köy Yolları Dahil Tüm

Karayollarını, İlçe, Bucak ve Köyleri ve Tüm Kilometre Bilgilerini bulabilirsiniz. Üzerine firmanızın logosunu vb firma bilgilerinizi ekleyerek basabileceğimiz İl  İl Türkiye Haritası

Büyük Boy ve alttan üsten Çıtalı bir şekilde ofset baskı yaptırıp müşterilerinize Promosyon Türkiye Haritası olarak dağıtabilirsiniz.

Genelde 100 x 150 cm - 100 x 200 cm - 125 x 250 cm - 150 x 300 cm ebatlarında basılan Türkiye İl Haritası , Belediyeler, Valilikler, Özel firma ve Kurumlar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır.

Dilerseniz Türkiye İl Haritamızı firmamızdan lisanslı Vektörel Çizim olarak Ai, Pdf, Corel Draw Cdr, Eps, Jpg, Tiff vb. formatlarda alıp kendinizde basabilir, projelerinizde kullanabilirsiniz.

TÜRKİYE İL HARİTASI SATIN AL

Türkiye İl Haritası Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz için Tıklayınız

TÜRKİYE İLLER HARİTASI BÜYÜK BOY

Türkiye İl Haritası Örnek Görüntüsü 

Türkiye İl Haritası Yakından Örnek Görüntüsü

Türkiye İl Haritası Yakından Örnek Görüntüsü 

Türkiye Fiziki İl Haritası Örnek Görüntüsü

Türkiye Fiziki İl Haritası Örnek Görüntüsü

 

Sitemizde bulunan tüm Haritaların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir. Hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz.