COĞRAFİ VERİ SATIŞI

Ekvator Harita 1999 dan beri Tüm Türkiye ve Dünya Genelinde Coğrafi Veri Satışı ve Mekansal Veri Satışı yapmaktadır. Koordinatlı Harita Satışı ile bu verileri destekleyen ve verileri

İstenilen database formatlarında hazırlayan firmamızdan, istemiş olduğunu tüm Coğrafi Verileri satın alıp, kendi yazılımlarınıza entegre ederek kullanabilirsiniz.

Koordinatlı Harita Satışında Esri Shp ve Mapinfo Tab, Mif formaTlarında sunulan haritaları alıp, Araç Takip Yazılımlarında, Araç Takip Haritası veya Coğrafi Bilgi Sistemleri Yazılımları içinde kullanabilirsiniz.

Türkiye İl, İlçe, Mahalle, Sokak Veritabanı, Mahalle Sınırları ve Koordinatları, ve özellikle Türkiye Mahalle Verisi en güncel sınırları ile birlikte mevcuttur

Türkiye Sokak Mahalle Verisi

Türkiye cadde ve sokak verisi tablo halinde Türkiye’deki tüm cadde, sokak ve bulvarları, coğrafi konumları ile birlikte İl, İlçe, Mahalle açılımı ile birlikte vermektedir. 

 

Türkiye Coğrafi Veri Tabanı ve Harita Datası Satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sitemizde bulunan tüm Haritaların Telif Hakları Ekvator Harita'ya aittir. Hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde, kaynak göstererek dahi kullanılamaz.